Design w łazience – odpływ ścienny

Mówi się, że nowe trendy to zbiór 3 zasad: wyrazistego, wręcz unikalnego design’u, przemyślanej – funkcjonalnej techniki oraz możliwość elastycznej zabudowy. Połączenie tych 3 cech daje nam designerskie produkty, które zmieniają wnętrza naszych domów. Sprawdźmy czy nietradycyjne odpływy ścienne w łazience wpisują się w ten trend.

Design, którego nie trzeba bronić

Łazienka w odpływem ściennym: wariant podświetlany LED w kilku opcjach kolorystycznych lub możliwość zaprojektowania określonego koloru na życzenie klienta. Wysoka jakość wykonania: stal nierdzewna, a do wyboru różne pokrywy: prosta lub ze wzorem. Na początek brzmi nieźle, widać producenci przyłożyli się do zadania.

Technika

Jak wspomniałam wyżej, jest to produkt z wysokiej półki, więc nie może zabraknąć stali nierdzewnej, a dodatkowo: nóżki montażowe ułatwiające zabudowę, niewielka wysokość zabudowy, która pozwala na pewną zabudowę w starych jak i nowych budynkach oraz wysoka przepustowość.

Elastyczna zabudowa

Prawie nieograniczone możliwości zabudowy: w płycie gipsowej, w ścianie murowanej oraz za pomocą modułu podłogowego. Ponadto trzy możliwości podłączenia odpływów, powoduje, że dany produkt jest bezkonkurencyjny, wpisuje się w klimat design’u i do zamontowania w prawie każdych warunkach.

lazienka-z-odplywem-sciennym