Wyposażenie komfortowej kuchni

Przy wyborze mebli poza zwróceniem uwagi na kolor, wykonanie i formę, warto sprawdzić ich wnętrze. Meble kuchenne mają nie tylko ładnie wyglądać, poza wyglądem mają być funkcjonalne i zaprojektowane tak, aby korzystanie z nich było komfortowe.

Komfort podczas gotowania

Nowoczesne akcesoria kuchenne, meble, przestrzeń, wszystko to elementy składowe praktycznej i funkcjonalnej kuchni. Odpowiednio dobrane np. szafki narożne pozwolą nam wykorzystać każdą przestrzeń, do której dostęp wcześniej był utrudniony. Kolejną kwestią są akcesoria, które dopasowane do potrzeb użytkowników ułatwiają codzienną pracę, zapewniają komfortowy dostęp do akcesoriów kuchennych czy zapasów oraz ułatwiają przechowywanie. Wybór jest naprawdę imponujący, szeroka gama dostępnych produktów sprawia, że każdy może stworzyć kuchnię idealnie pasującą do potrzeb.

Do wyboru mamy np. akcesoria do szafek dolnych stały się świetną alternatywą do tradycyjnych półek, gdzie bez problemu każdy sięgnie po potrzebny przedmiot, umieszczony zarówno z przodu jak i z tyłu szafki. Ciekawym rozwiązaniem są szafki narożne, w których do tej pory przestrzeń była niewykorzystana, ze względu na brak dostępności. Interesującym dodatkiem mogą być wkłady na sztućce, niby banalna rzecz, a dzięki niem wszystkie kuchenne narzędzia zawsze znajdą się na swoim miejscu.

szafka-narozna

Wysokie wyciągi

Kolejną propozycją są tzw. wysokie wyciągi, czyli zestaw półek ukrytych w drzwiach, gdzie za pomocą specjalnego uchwytu otwieramy drzwi i wyciągamy cała zawartość szafki. Użytkownik ma bezproblemowym dostęp do całej zawartości, którą widzi z trzech stron: przodu oraz po obu bokach. Ciekawym uzupełnieniem jest mechanizm zapewniający ciche zamknięcie i otwarcie mechanizmu, a wszystkie półki są regulowane.

szafki-kuchenne

Wyciąg podblatowy

Wyciągi podblatowe jako propozycja na rozwiązanie i optymalne wykorzystanie przestrzeni wąskich szafek. Wyciągi podblatowe charakteryzują się cienką ścianką koszyków, dzięki czemu przestrzeń szafek podblatowych jest w 100% wykorzystana . Dodatkowo szafka może posiadać podział oraz zabezpieczenia chroniące przedmioty, które się tam znajdują np, słoiki itp.

wyciag-podblatowy