Sekret ciepła na tarasie

Nadchodzi lato, okres kiedy najwięcej czasu spędzamy na zewnątrz, ciesząc się świeżym powietrzem oraz promieniami słońca. Planujemy wspólne wyjazdy oraz weekendowe grillowanie z przyjaciółmi Jednak nie rzadko wieczór może nas zaskoczyć i przywitać nieprzyjemnym chłodem. Co w takiej sytuacji zrobić? Mamy na to sposób, poniżej przedstawiam złoty środek na domowe ciepło na tarasie oraz podczas grillowania.

Biokominki sposób na chłodne wieczory

O tym czym jest biokominek pisałam już na blogu. Zapraszam do zapoznania się z artykułem. Dziś napiszę o dostępnych kształtach oraz nowym zastosowaniu. Biokominek to idealne rozwiązania na chłodne letnie wieczory. Urządzenie, które pozwoli cieszyć się prawdziwym ogniem oraz zapewni przyjemne ciepło podczas spotkań z przyjaciółmi. Na rynku dostępnych jest wiele modeli w różnych formach np. w kształcie misy, w formie klasycznej kasety ze stali nierdzewnej otoczonej dwoma taflami szkła, w kształcie panoramicznych prostokątów czy kwadratów jak i również okrągłe, eliptyczne czy trójkątne. Dzięki temu, że jest to urządzenie wolnostojące, a co za tym idzie mobilne, możemy w dowolnej chwili przenieść biokominek do innego pomieszczenia, na teraz czy nawet na ogród i cieszyć się przyjemnym ciepłem przez cały wieczór.

Oswojony ogień na tarasie

Od dziś nie musimy rezygnować z długich, wieczornych pobytów na tarasie, wspólnego długiego grillowania ze znajomymi. Dodatkowo biokominek umieszczony na tarasie czy balkonie z pewnością zwróci uwagę każdego i wzbudzi zachwyt.

biokominki