Włoska armatura – luksu połączony z fantazją

Jeśli szukamy włoskiego stylu, fantazji i armatury łazienkowej, która przyciągnie wzrok oraz będzie idealnym dodatkiem do luksusowego wnętrza to zapraszam do zapoznania się z ofertą włoskiej firmy Sanit-Express.

Na szczególną uwagę zasługują umywalki Cup Light pochodzące z kolekcji i nazwie One Shot (marka Artceram). Znajdziemy tu awangardę, proste linie oraz wspomniany wcześniej włoski styl, który wyróżnia się oraz bardzo mocno przyciąga wzrok. Modele te polecam osobom, które nie boją się odważnych rozwiązań oraz chcą podkreślić indywidualny styl swojej łazienki.

Aby zobaczyć projekty zapraszam na strony:

Umywalka cow – biała

http://www.sanit-express.pl/artceram,cow,umywalka-cow-biala-3,cwl004,p-109688.html

Umywalka nadblatowa cup – białą

http://www.sanit-express.pl/artceram,one-shot,umywalka-cup-biala-1,osl005,p-109670.html

Umywalka One Shot

http://www.sanit-express.pl/artceram,one-shot,umywalka-crystall-wall-o-wymiarach-70×52-cm,wll004,p-109681.html

Jak widać projektanci (Sandro Meneghello, Marco Paolelli oraz Lucianna Di Virgilio) zainspirowali się przedmiotami codziennego użytku jak: filiżanka i stolik. Armatura wzbudza zachwyt i jest uznawana za dzieła sztuki współczesnej. Poza tym sprzęt jest bardzo funkcjonalny i trwały – wykonany z białego, stabilnego tworzywa Livingtec, jest ognioodporny, antybakteryjny i hipoalergiczny. Jeśli więc interesuje nas włoski styl, nowoczesna łazienka i wysokiej klasy armatura śmiało możemy wybrać firmę Sanit-Express.